Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Witam wszystkich niedawno zakupiłem Motorola ES400 chciałbym was prosić abyście powiedzieli mi jak mogę skonfigurować .:
MMS/WAP/GPRS jestem w sieci tmobile w Polsce proszę o pomoc
MMS/WAP/GPRS jestem w sieci tmobile w Polsce proszę o pomoc